Comarch ERP Optima to system, który nie jest dla Użytkownika tylko narzędziem do generowania wymaganych przez Urzędy Skarbowe sprawozdań, ale przede wszystkim jest narzędziem do prowadzenia nowoczesnego biznesu, w szczególności wspomaga podejmowanie ważnych decyzji biznesowych w firmie Użytkownika.

Jest to w pełni zintegrowany system do obsługi sprzedaży, księgowości i zarządzania, pracujący w środowisku Windows. Funkcjonalnie obejmuje moduły:Faktury, Magazyn, Księgę Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałt , Środki trwałe, Rozrachunki wraz z preliminarzem płatności, Kasę i Bank, Księgę Handlową, Kadry i Płace,Analizy. 

 

fakturowanie

System dostępny jest również w modelu usługowym, klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową. Comarch ERP Optima jest świetnym narzędziem dla mobilnych firm i biur rachunkowych, które dzięki aplikacji mogą świadczyć swoje usługi on-line niezależnie od lokalizacji Klienta.

 

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami