Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe - ikona

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe jest modułem w pełni zintegrowanym z programem Comarch ERP Optima, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a księgowy może rozpocząć pracę dla różnych klientów bez konieczności dodatkowego logowania.

Czytaj więcej: Biuro rachunkowe

 

Comarch ERP Optima Internetowa Wymiana Dokumentów

Internetowa Wymiana Dokumentów to model współpracy pomiędzy punktem sprzedaży a działem księgowym. Współpraca polega na tym, że punkt sprzedażowy wysyła zaszyfrowane i podpisane dane zapisane w swojej bazie sprzedażowej, poprzez Internet, na serwery COMARCH, a następnie dział księgowy, również przez Internet – odbiera je i wczytuje do bazy. Dział księgowy może również przesyłać dane do bazy działu sprzedażowego.

Czytaj więcej: Internetowa Wymiana Dokumentów

 

Społeczność Biur Rachunkowych

Serwis iKsiegowosc24.pl to usługa, która z jednej strony umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie profesjonalnego biura rachunkowego oferującego obsługę księgową i kadrowo-płacową, a takze przesyłanie do niego dokumentów handlowych drogą elektroniczną. Z drugiej strony, dla biur rachunkowych, to miejsce, w którym w przejrzysty i prosty sposób mogą zaprezentować swoją ofertę. iKsięgowość24 zrzesza profesjonalne biura rachunkowe, korzystające z oprogramowania Comarch ERP Optima.

Czytaj więcej: Społeczność biur rachunkowych